Privatumo politika

 1. Bendrosios nuostatos

Ši Privatumo politika taikoma ABWay.Tiekėjas, ABWay.Pirkėjas programėlėms (toliau Programėlės), platinamoms per App Store™ ir Google Play™ programėlių parduotuves, taip pat abway.by svetainei ir jos subdomenams (toliau – svetainė).

Naudodamasis Programėlėmis ir svetaine ir (ar) palikdamas svetainėje savo asmens duomenis, Vartotojas išreiškia sutikimą, kad duomenys būtų naudojami šioje Privatumo politikoje nustatytomis sąlygomis.

Santykius, susijusius su Vartotojo pateiktos informacijos rinkimu, saugojimu, platinimu ir apsauga, reglamentuoja ši Politika ir galiojantys Baltarusijos Respublikos teisės aktai.

2. Pagrindinės sąvokos

2.1. Automatizuotas asmens duomenų tvarkymas – asmens duomenų tvarkymas naudojant kompiuterinių technologijų priemones.

2.2. Svetainė (Programėlė) - grafinės ir informacinės medžiagos, taip pat kompiuterinių programų ir duomenų bazių, užtikrinančių jos prieinamumą internete, rinkinys

2.3. Operatorius – juridinis asmuo, tvarkantis asmens duomenis.

2.4. Asmens duomenų tvarkymas – bet koks veiksmas (operacija) arba veiksmų (operacijų) visuma, atliekama naudojant arba nenaudojant automatizavimo priemones su asmens duomenimis, įskaitant asmens duomenų rinkimą, įrašymą, sisteminimą, kaupimą, saugojimą, patikslinimą (atnaujinimą, keitimą), ištraukimą, naudojimą, perdavimą (platinimą, teikimą, prieigos suteikimą), nuasmeninimą, blokavimą, trynimą, sunaikinimą.

2.5. Asmens duomenys – bet kokia informacija, tiesiogiai ar netiesiogiai susijusi su nustatytu ar nustatomu Vartotoju, Programėle (svetaine). .

2.6. Vartotojas – bet kuris Aplikacijų ir (ar) svetainės vartotojas.

3. Asmens duomenų rinkimo tikslas

3.1. Verslo subjektų sąveikos užtikrinimas, suteikiant prieigą prie Programėlės vartotojų paslaugų ir informacijos.

4. Operatorius gali tvarkyti

4.1. Verslo subjektų pavadinimus

4.2. Mokesčų mokėtojų apskaitos numerius

4.3. Verslo subjekto registravimo pažymėjimo nuotraukas

4.4. Verslo subjekto telefonų numerius

4.5. Juridinius ir fizinius adresus

5. Asmens duomenų rinkimo, saugojimo, perdavimo ir kitokio pobūdžio tvarkymo tvarka

5.1. Operatoriaus tvarkomų asmens duomenų saugumas užtikrinamas įgyvendinant teisines, organizacines ir technines priemones, būtinas, kad būtų visiškai laikomasi galiojančių teisės aktų reikalavimų asmens duomenų apsaugos srityje.

5.2. Operatorius užtikrina asmens duomenų saugumą ir imasi visų įmanomų priemonių, kad pašaliniai asmenys negautu prieigos prie asmens duomenų.

5.3. Vartotojo asmens duomenys niekada, jokiomis sąlygomis, nebus perduodami tretiesiems asmenims, išskyrus atvejus, susijusius su galiojančių teisės aktų įgyvendinimu.

5.4. Aptikęs netikslumus, Vartotojas gali savarankiškai koreguoti, redaguodamas profilį Programėlėje.

6. Baigiamosios nuostatos

Vartotojas gali gauti paaiškinimus dominančiais klausimais, susijusiais su jo asmens duomenų tvarkymu, susisiekęs su operatoriumi elektroniniu paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..

Jei Vartotojas nesutinka su šios Politikos sąlygomis, Programėlių ir (ar) svetainės naudojimas turi būti nedelsiant nutrauktas.

Logo ABWay

Kontaktai

  +370(650)34-448

  Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

UAB "Nord Soft Solutions" 306073517

Vilnius, Naugarduko g. 41-209

Privatumo politika