Pagal savo veiklos pobūdį mes, mobiliųjų programėlių kūrėjų komanda, susidūrėme su HoReca rinkos klientais, kuriuos vienija savotiška problema - kokybiškų maisto produktų tiekimas, taip pat jų asortimentas.

Kilo idėja sukurti mobilią platformą greitai tiekėjų (gamintojų) ir pirkėjų sąveikai. Be to, iš pradžių projektas buvo tiesiog plėtojamas kaip WEB portalas, tačiau tapo aišku, kad klientams produktų reikia būtent „čia ir dabar“, kai po ranka nėra kompiuterio. Nusprendėme sutelkti dėmesį būtent į mobiliąją programėlę.

To rezultatu sukūrta universali mobilioji b2b platforma, kurią nusprendėme pavadinti ABWay. Tai kaip nuo A iki B – greitai, paprasta. Pagrindinė funkcija yra prekių, ypač maisto produktų, pirkimas / pardavimas urmu ir smulkiu urmu nenaudojant stalinių ir nešiojamų kompiuterių.

Ypatumas yra tai, kad jei prekė yra kataloge, kuriuo mes užsiimame išskirtinai, kad išlaikytume jos sisteminimą ir išvengtume dubliavimo, tai pardavėjas per kelias sekundes įtraukia ją į savo kainoraštį su visais būtinais požymiais: kaina, taros tipas, gyvos nuotraukos ir pan. Jei prekės nėra kataloge, mes ją nedelsiant įtrauksime.

 Viskas, ko jums reikia, yra mobilusis telefonas ar planšetinis kompiuteris, kad taptumėte pardavėju ar pirkėju keliais paspaudimais ir sudarytumėte sąndorį.

P.S.

Taip pat yra ir „C“ pusė, bet kol ji įdiegta gale, tai tegul tai lieka paslaptyje.
Ne viskas iš karto...:)

Logo ABWay

Kontaktai

  +370(650)34-448

  Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

UAB "Nord Soft Solutions" 306073517

Vilnius, Naugarduko g. 41-209

Privatumo politika